AKR Loimaa

Avoinna

ma 8.30–18,
ti–pe 8.30–17,
la 10.00–14,
Kesä- ja heinäkuun lauantait suljettu

Huolto avoinna:
ma–pe 8–16.30

Puhelin

Myynti: 020 799 5600
Toimisto: 020 799 5611

Huolto: 020 799 5616

Sähköposti

myynti@akr.fi

toimisto@akr.fi

Käyntiosoite

Lamminkatu 36,
32200 Loimaa

Automyynti

Henkilökuva automyyjä ja konemyyjä - Kyösti Poutanen

Kyösti Poutanen

Auto/konemyyjä

Puh: 040 574 3066

kyosti.poutanen@akr.fi

Henkilökuva automyyjä - Pasi Lehtonen

Pasi Lehtonen

Automyyjä

Puh: 040 704 3013

pasi.lehtonen@akr.fi

Henkilökuva automyyjä ja konemyyjä - Jari Kylä-Uuppo

Jari Kylä-Uuppo

Auto/konemyyjä

Puh: 050 550 0017

jari.kyla-uuppo@akr.fi

Henkilökuva automyyjä - Jani Nurminen

Jani Nurminen

Automyyjä

Puh: 040 963 0070

jani.nurminen@akr.fi

Huolto

Markus Tuomola

Korjaamopäällikkö

Puh: 0400 151 678

markus.tuomola@akr.fi

Huoltomyyjä - Toni-Feldt

Toni Feldt

Huoltomyyjä

Puh: 040 456 6390

toni.feldt@akr.fi

Petri Pitkänen

Huoltomyyjä

Puh: 0400 876 026

petri.pitkanen@akr.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja - Kimmo Aavila

Kimmo Aavila

Toimitusjohtaja

Puh: 040 574 2066

kimmo.aavila@akr.fi